laptop-telefon-insan-site-firma-firma sitesi-adam-insan-erkek

Firma Web Sitesi

Firma/Kurum web siteleri kurumun kimliğini en iyi ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmalıdır. DinamikSoft olarak kurumunuzu anlatacak en akılcı çözümlerle sizlere hizmet sunuyoruz.

Kurumsal/Firma web sitesi, firmanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilecek altyapıya ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip bir şekilde tasarlanmalıdır.

Firma web siteleri satışı adı altında piyasada hizmet veren bir çok kurum bulunmaktadır. Bu kurumların çoğu özgün olmayan hazır web sitesi üzerinden yapılmaktadır. DinamikSoft olarak tamamen özgün firmanızı tanımlayacak ve firmanızı müşterilerinize en doğru şekilde anlatacak şekilde tasarlanmatadır. İnsan kaynaklı çalışan firmamız hazır site aracı kullanmamaktadır. Kısacası kolay web sitesi yapmaya çalışmıyor, tamamen özgün web sitesi yapıyoruz. Hazır web sitesi şablonları kullanmıyoruz. Hazır kişisel web sitesi mantığından ziyada özgün web siteleri sunuyoruz. Firmanızın hayalini bize anlatın bizlerde onu hayata geçirelim. Web sitesi fiyatları konusunda müşterilerimize kolaylık gösteriyor ve müşteri memnuniyetimiz ilk önceliğimiz diyoruz. Sizlerde internet sitesi yaptırma için birilerini arıyorsanız. Doğru adrestesiniz, müşterilerimize uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firma Web Sitesindeki Sayfalar;

Anasayfa, Hakkımızda, Misyon, Vizyon, Tarihçe, Yönetim Kurulu, Şirket/İştirakler, Bayi Bilgileri, Ürünler, Ürün Detayları, Galeri, İletişim ve sizin talep ettiğiniz tüm sayfalar.

Bahse konu sayfalar genel olarak sıklıkla talep edilen sayfalar olup, ihtiyacınıza göre içerik ve sayfalar üretebilmekteyiz. Kurumunuzun ihtiyaçlarına çözümler üretebiliyoruz.  Firma web sitesi yapabilmek için programlama, web tasarım, kod bilgisi, haritalama vb. bir çok alanda bilgi sahibi uzman kadromuzla müşterilermize hizmet vermekteyiz. Piyasada firma web sitesi yaptığı iddia eden bir çok firma ve kişiler bulunmaktadır. Örnek sitelerimizi inceleyerek sizlerde vermiş olduğumuz hizmetten emin olabilirisiniz.

Özelliklerimiz;

Sitenizi Google ve Yandex haritalara ekliyoruz. Bu kapsamda müşterileriniz sitenize har türlü alandan ulaşabiliyor.

Google, Yandex ve Bing arama motorları sitenizi indexleyebilmesi için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Sitenizin alan adı ile uyumlu kurumsal mail adresi alıyoruz. (Örn; firma@firma.com)

Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımınızı sizin için gerçekleştiriyoruz.

Sitenizi ziyaret eden kişilerin analizini yapabiliyor ve grafiklerle yönetim panalinden sizlere ulaştırabiliyoruz. (Bölge, Kullanlan Cihaz, Kullanılan Tarayıcı, Yaş, Cinsiyet Vb.)

Talep etmeniz durumunda sosyal medya yönetimi, rakiplerinizin önüne geçmek için seo, tanıtımlarınız için afiş/video/görsel, mobil uygulamalar vb. hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Siteniz %100 mobil uyumlu olarak programlanmaktadır. (Akıllı televizyon, tablet, telefon, laptop ve masaüstü bilgisayar gibi)

Siteniz Android, İOS, Windows tabanlı tüm cihazlar ile uyumlu olarak kodlanmaktadır.

Siteniz Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer, Windows Edge, Safari vb. tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.Web Sitesi Talep Formu

Whatsapp Hattımız : 05432684606