bilgisayar-laptop-masa-sosyal medya-büyüteç-grafik-tablet

Genel Web Sitesi

Genel web sitesi, sizlerin bir çok ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlenmektedir. DinamikSoft olarak akılcı çözümlerle sizlere daima en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Siteniz olsun diyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Dinamik Soft olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Hazır web sitesi paketi kullanmıyor özgün site tasarımları ortaya koyuyoruz. En iyi hazır web sitesi mantığından farklı olarak sizlere birçok demo sunabiliyoruz. Sizlerde ücretsiz hazır web sitesi istiyorsanız DinamikSoft olarak makul fiyatlara genel web sitesi sunuyoruz. 

 

Özelliklerimiz;

Sitenizi Google ve Yandex haritalara ekliyoruz. Bu kapsamda müşterileriniz sitenize har türlü alandan ulaşabiliyor.

Google, Yandex ve Bing arama motorları sitenizi tanımlayabilmesi için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Sitenizin alan adı ile uyumlu kurumsal mail adresi alıyoruz. (Örn; firma@firma.com)

Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımınızı sizin için gerçekleştiriyoruz.

Sitenizi ziyaret eden kişilerin analizini yapabiliyor ve grafiklerle yönetim panalinden sizlere ulaştırabiliyoruz. (Bölge, Kullanlan Cihaz, Kullanılan Tarayıcı, Yaş, Cinsiyet Vb.)

Talep etmeniz durumunda sosyal medya yönetimi, rakiplerinizin önüne geçmek için seo, tanıtımlarınız için afiş/video/görsel, mobil uygulamalar vb. hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Siteniz %100 mobil uyumlu olarak programlanmaktadır. (Akıllı televizyon, tablet, telefon, laptop ve masaüstü bilgisayar gibi)

Siteniz Android, İOS, Windows tabanlı tüm cihazlar ile uyumlu olarak kodlanmaktadır.

Siteniz Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer, Windows Edge, Safari vb. tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.Web Sitesi Talep Formu

Whatsapp Hattımız : 05432684606