Dinamik Soft Web Yazılım ve SEO Hizmetleri
dinamiksoft ankara web sitesi tasarım ve web yazılım firmaları
Ankara Web Yazılım Firmaları
Yazar :

Dinamik Soft

Tarih 09.05.2019-15:52
Ankarada web yazılım ve seo hizmetleri konusunda hizmet veren firmamız birçok konuda ön plana çıkıyor

Ankara Web Yazılım Firmaları

Ankara da web sitesi yazılım firmaları genellikle küçük bir ajans olarak birkaç yazılımcı ile hizmet vermektedirler. Özellikle Kızılay, Çankaya, Ostim bölgesinde hizmet veren küçük ofisler şeklinde ortaya çıkmaktadırlar. Zamanla seo, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi gibi konularda da hizmet vermeye başlamakta olan firmalar genel olarak son kullanıcıların tanıtım ve reklam alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlamaya çalışmaktalar.

Bu şekilde bir hizmet portföyüne sahip olan web yazılım / web tasarım firmalarının sayısı hayli çok olduğundan bu konuda rekabete girildiğinde sizi ön plana taşıyacak bazı özellikleriniz olmadıkça ön plana çıkıp, rakipleriniz arasında sıyrılamazsınız. İyi bir web yazılım firması demek iyi satış rakamlarını tutturmuş ve hizmet sağladığı kişi ve kurumlar ile uzun süreli çalışma yolunda adımlar atmış güzel bir alt yapıya sahip ve profesyonel satış danışmanları ile iş yapıyor olması gerekir.

Web yazılımı konusunda gerçekten rekabet çok önemli olduğundan önemli olan bir yazılımı istenilen şekilde üretebiliyor olmak değildir. Çünkü sizin ürettiğiniz yazılımı aşağı yukarı başka bir firma da üretebilecek kadar ehildir. Ancak bu konuda neden siz tercih edileceksiniz. Bu konuyu bazı yazılımcıların anlaması çok zordur çünkü sanki kendi yaptıkları işler değersizmiş gibi görünebilir. Ama kesinlikle öyle değil aksine çok değerlidir. Çünkü ürünün aslını oluşturur.

Bu kapsamda değerlendirince; bir yazılım ürünü üretimi aşaması zaten olması gerken bir aşama olduğundan bu konunun detayı ancak teknik yazılar ile açıklamak mümkün olur. Biz ise bu konuya girmeyeceğiz. Bu yazılımı eksiksiz ve başarılı bir şekilde ürettiğimizi farz edersek; önemli olan bunu satabilmek çünkü siz bir yazılımı ürettiğinizde değil onu sattığınızda şirketinizin veya firmanızın kasasına para girecektir. Bu ise sizin ulaşmak istediğiniz asıl hedeftir. Bu sebeple bu satışı gerçekleştirecek olan kişiler de yazılım ekibinizden farklı kişiler olacaktır. Tabiki yazılım bilgisine sahip birisi satış danışmanı olarak da hizmet verebilir. Ancak aslolan satış danışmanlığıdır.

Satış danışmanları ne yapar ; bu sorunuın cevabı da yeni tek bir cümle ile cevaplanamayacak kadar uzundur. Satış danışmanlarınız sizin satış istatisdiklerinizi düzenleme ve ilerletme işini gerçekleştirmektedirler. Bu sebeple bire bir satış görüşmelerinden toplu satış paketleri hazırlamaya kadar reklam politikası belirlemeden ürünlerinizi fiyatlandırmaya kadar birçok alanda destek sağlaya bilirler. 

Yukarıda belirttiğimiz kadar faaliyette olan satış danışmanlarının yönetim ile ne kadar haşır neşir iş yapmaları gerektiği ortadadır. Satış danışmanları doğrudan bir lidere veya yöneticiye bağlı olarak faaliyet göstererek çalışmaktadırlar. Yönetici ise onları performans ve çalışmalarına göre değerlendirebilecek ehliyette olmalıdır.

Firmamız bu şekilde bir planlama modelini benimsemiştir. Bu şekilde işlemler gerçekleştirerek potansiyel müşterilere daha iyi hizmet sağlıyor ve firmamıza da en uygun katkının sağlanmasına gayret ediyoruz.

Whatsapp Hattımız : 05432684606