Dinamik Soft Web Yazılım ve SEO Hizmetleri
Ankara Web Sitesi Firmaları
Ankara Ucuz Fiyatlı Yönetilebilir Web Siteleri
Yazar :

Dinamik Soft İçerik Üretim Ekibi

Tarih 09.05.2019-15:08
Dinamik Soft web yazılım olarak Ankara da ucuz fiyatlı kolay yönetilebilir mobil ve seo uyumlu web siteleri üretiyoruz

Ankara Ucuz Fiyatlı Yönetilebilir Web Siteleri

Ankarada ucuz fiyatlı web sitesi arayanlara sunulan yegane hizmetler burada. Dinamik Soft web yazılım firması ankara web yazılım firmaları içerisinde ucuz ve kolay yönetilebilen mobil uyumlu , seo uyumlu web siteleri tasarımı sağlamaktadır. Ucuz web siteleri üretimi deyince kalitesiz veya eski tasarım veya mobil uyumlu olmayan siteler aklınıza gelmesin.

Mobil ve SEO uyumu

Mobil uyumluluğu ve SEO uyumluluğu firma olarak en öncelikle dikkat ettiğimiz özelliklerdendir. Özellikle mobil uyumu konusunda 100% mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz. SEO uyumluluğu konusunda da iddialı olan firmamız içerik üretiminde ilgili kurallara dikkat ettiğinizde yüklediğiniz resim ve diğer metin içeriklerine de özen gösterdiğinizde yine %100 uyumluluk söz konusu olacaktır. Ancak seo uyumluluğu biraz daha uzun çalışma gerektireceği ve içerik yükleyen kişinin de bazı kurallara dikkat ederek yükleme yapmasını gerektirir.

Neden Ucuz Fiyat

Web tasarım ve web sitesi sahibi olma hayali artık çok ulaşılabilir hizmetler olduğundan açıkçası eskisi kadar lüks hizmetler değiller. Bu sebeple sizlere daha ucuz hizmet sağlaya bilmek adına hazır tasarımlar hazır yazılım alt yapısı kullanarak web siteleri oluşturmayı tercih ediyoruz. Bu sebeple kullanıdığımız güvenilir yazılımı sadece size özel düzenlemeler yaparak defalarca kullandığımız için uygun fiyata web sitesi hizmeti sağlaya biliyoruz.

Hosting ve Domain

İlk yıl ücretsiz hosting ve domain hizmeti sağlamaktayız. Firmamız güvenilir ve hızlı sunucular üzerinden Hosting hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca ihityaç duyduğunuz alan adı hizmeti de ilk yıl için firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Firmamızda ilk yılınızı doldurduğunuzda hosting ve domain ücerti ödemeye başlarsınız . Ancak hosting ve domain paketinizi devam ettirdiğiniz takdirde mevcut yazılımınızı kullanmak için ekstra bir yazılım lisans ücreti ödemezsiniz. Bu size ücretsiz lisans ücreti olarak yansıyacak ve yüksek lisans ücretleri ödemeyeceksiniz.

Ankara Web Sitesi Firmaları

Ankara da web sitesi ihtiyacı duydugunuzda bir çok web sitesi firması karşınıza çıkacaktır. Ancak firmaların genel sıkıntıları web sitesi üretmek değil de teknik destek sağlamak noktasında ortaya cıkmaktadır. Web sitesi firmaları teknik destek sağlama noktasında birbirinden farklı yollar izlemektedir. Ancak firmamız son kullanıcılara en fazla hitap edecek yöntemi belirlemiş ve destek noktasında çığır açıcı çözümler sağlamıştır.

Web Sitesi Teknik Desteği

Firmamızdan bir web sitesi satın aldığınızda, aynı zamanda teknik destek hizmeti paketini de satın almışsınız demektir. Firmamız web sitesi yönetim paneli üzerinden canlı destek hattı üzerinden, whatsapp hattı üzerinden, müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden çağrı sistemi ile şikayetlerinizi toplayarak en hızlı ve işinin ehli kişinin çözüm sağlaması için destek alt yapısı oluşturmuştur.

Whatsapp Hattımız : 05432684606