DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara seo hizmeti

Ankara SEO, Ankara SEO danışmanlığı, SEO Ankara, Google SEO Uzmanı, Ankara Web Tasarım, Web Tasarım Seo
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 2421

Ankara Google SEO Hizmeti

Ankara'da web tasarım işleri ile meşgul olan firmamız, iyi bir web tasarım ajansının olmazsa olmazı ankara seo hizmeti işleri ile de uğraşmaktadır. Firmamız birçok SEO projesi ile hemen hemen tüm sektörlerde çalışmalar yapabilmektedir. (Bahis ve +18 siteler hariç) firmamızın dijital pazarlama hizmetleri arasında yer alan Ankara seo çalışması konusu SEO nedir, Google SEO nasıl yapılır ile başlayarak Ankara SEO fiyatları ve SEO çalışması Ankara alanlarına kadar ilerlemektedir.

Dinamiksoft SEO müşterileri için özel bir takip yazılımı geliştirerek; aylık SEO raporu haftalık bazda siralama ilerlemesi, takip edilen kelimelerin performansı gibi durumlarının incelenmesini sağlamıştır. 

Bütün web siteleri için istenilen bir şey web sitesinin daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesi olacaktır. Ancak web sitesi ziyaretçilerinin sayısını arttırmak için bir takım çalışmalar yapılmalıdır. Bu çalışma ve hizmetlerin tamamına SEO çalışması denir. 

Ankara SEO çalışması yapan firmalar arasında Dinamiksoft Seo ajansını da sayabilirsiniz. Bu zamana kadar birçok müşterimiz için kurumsal ve profesyonel SEO çalışması yaparak web sitelerini arama kelimelerinde üst sıraya çıkartıp, web sitesi ziyaretçi sayısını artırmayı başardık. Bir diğer deyişle organik ziyaretçi sayısını artırmayı başardık.

Yaptığımız işler hep müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılandı, müşterilerimiz bizimle bir kez çalıştıktan sonra ikinci üçüncü kez yine bizimle çalışıyorlar. Ankara SEO Danışmanlığı sayesinde dinamiksoft firması ile tanışan müşterilerimiz sonrasında yeni bir web tasarım, Google reklam hizmeti gibi değişik alanlarda da bizimle çalışmaktalar.

SEO da çalışmaya başlamadan önce iyi bir şekilde kelime analizi, rekabet analizinin yapılması gerekiyor. Rakip analizi sayesinde ortaya çıkan tablo Ankara Seo hizmeti ile ne kadar kazanım sağlar sizinle istişare ederek karar vereceğiz. Rakiplerimizin her birisini tek tek analiz edilmesi ile ortaya çıkan sonuç değerlendirilir.

Neden Google SEO

Arama motoru optimizasyonu denilince aklımıza ilk önce Google sıralaması üzerinde yapılan iyileştirmeler gelir. Çünkü Google en çok kullanılan arama motoru durumundadır. Google neden çok kullanıyor ve diğer rakiplerine oranla bu pazarda en büyük pay sahibi. Google bu başarısını arayüzünde tasarım sadeliği, fonksiyonel olarak isabetli arama sonuçları getirme ve fonetik arama teknolojisi ile alakadar tavsiyeler bulma ve yılların getirmiş olduğu güven ile kullanıcıların çok büyük bir bölümünde oluşturduğu psikolojik hissiyat ile bunu sağlamaktadır. Bu sebeple ankara Seo çalışmaları için en nihayi hedef Google sıralaması kazanmak olacaktır. Peki Google yukarı sıralara çıkarmak istediği sayfaların nasıl olmasını bekliyor? Aslında bu soru çok uzun süre ve sayfalarca makaleler ile ancak cevaplanabilir ancak yüzeysel olarak ve elde ettiğimiz tecrubelerimiz ile vardığımız sonuç olarak; tasarım sadeliği ve insanların aradığı kelimelere ve sorduğu sorulara en iyi cevap verebilen hızlı açılan mobil cihazlar üzerinden de tam performans ile erişilebilen web sayfalarını daha öncelikle önemsediğini anlıyoruz. Biz de Ankara SEO çalışması uygulamalarımızda bu konulara öncelikli olarak dikkat ediyoruz.

✓ Dünyanın en çok aratılan arama motoru

✓ Kullanıcılar aklında bilinirlik oluşturmanın en hızlı yolu

✓ Dijital pazarlama alanlarının en kapsamlı ve en popüler alanı

✓ Trend arama kelimeleri hedeflemede etkisi

✓ Uzun süre kalıcılık sağlaması

✓ SEO yatırılmları geri dönüşümlerinin uzun süreli ve karlı olması

✓ İşletmelerin varlığını ve hacmini en iyi pazarlıyor olması

Ankara SEO Hizmeti Nasıl Yapılıyor

Firmamız arama motoru optimizasyonu konusunda uzun sürede elde ettiği tecrübeler ile SEO projeleri yapmaktadır. Çalışma şekli olarak bir proje için;

1- İyi bir Seo stratejisi

2- Sektör Analizi ve Rekabet düzeyi

3- Detaylı Anahtar kelime araştırması

4- İçerik planlaması

5- Site içi düzenlemeler (on-page Seo)

6- Backlink (off-page Seo)

konu başlıkları üzerinden çok iyi bir planlama yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu kapsamlı planlama sonrasında Ankara Seo hizmeti için kapsamlı bir sözleşme hazırlayarak yapmamız gereken hizmetler ve ödeme planı oluşturarak Ankara SEO uzmanı arkadaşlarımız projenizi teslim alıp devam ettirecektir. Devam eden süreç içerisinde de haftalık sıralama ilerlemesini takip edip aylık SEO raporu sayesinde her ay yapılan çalışmaları takip edebileceğiniz bir takip paneli size teslim edilecektir. Böylece yapılan çalışmaları anında görebileceksiniz.

SEO çalışmalarını Adwords ile Destekleme

Google Adwords yenilenen adıyla Google Ads; Google 'ın gelişmiş reklam platformu ile yürütmekte olduğumuz Ankara SEO çalışması için önemli bir etki oluşturacak kampanyalar hazırlıyoruz, böylece Google Adwords reklamında tespit edilen anahtar kelimeler ve bu kelimelerin haftalık aylık arama hacimleri hakkında bilgi sahibi oluruz, bu şekilde içerik yönetiminde kullanılacak yazılarımızın konularına da kumanda etmiş oluruz. Ayrıca Google Adwords reklamları sayesinde web sitemize bir hit kazandırmış oluruz, web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar hem markamız hem de web site arayüzümüz hakkında aşinalık kazanmış olur. Dinamiksoft Ankara web tasarım SEO işlerinde daha birçok etkili yöntemi uygulamaktadır.

SEO Analizi

SEO analizi nedir web sitesinin Google arama motoru kriterlerine uygunluğunu kontrol etmek için yapılan analizidir. SEO analizi sonrasında web sitesinin kod yapısında ve sayfa yapısında ne gibi sorunlar olduğu ve bunları düzenlemek için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği gibi konular yer alır. Bu analiz tool (araç) 'larından bazıları ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Web sitenizin tüm sayfalarını analiz ederek site sonuç gösterir ancak bu sonuçları anlamak ve değerlendirmek için teknik bilgi sahibi olmak gerekir. Dinamiksoft müşterileri için düşük kapsamlı ücretsiz SEO analizi imkanı da sunmaktadır. Böylece yapılan SEO analizi müşterilerimizin hali hazırda web sitelerinin SEO çalışması için uygun olup olmadığı, SEO yapmak için ne gibi bir sürece ihtiyaç olduğu gibi sonuçları kendilerine iletmemizi sağlıyor.

✓ Site İçi SEO analizi

✓ H1,H2,H3.... etiketlerinin analizi

✓ Sayfa Meta etiketlerinizin analizi

✓ Site Haritası ve Robot dosyaları kontrolü

✓ Https:// veya Http:// protokolü kontrolü

✓ Site Dışı Analiz

✓ Backlink Sayısı

✓ Backlinklerin kalitesi

✓ Spam backlinkler

En iyi Ankara SEO uzmanı ile çalışacaksınız

Arkadaşlarımız Ankara SEO alanında uzun süredir çalışmalar yapmaktadır, yerel SEO çalışması, E-ticaret SEO çalışması ve Kurumsal SEO çalışması gibi çok fazla alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Böylece ekip arkadaşlarımız elde ettikleri bu deneyimler ile web sitenizi Google, Yandex, Bing arama motoru sonuçlarında üst sıraya rahatça çıkaracaklardır. Web sitenizin ziyaretçi sayısında artış ve web sitenizin marka bilinirliği konusunda da etki oluşturulacaktır. Siz de bu etkileri kısa sürede hissedebileceksiniz.

✓ SEO konusunda 10+ yılı aşkın tecrübe

✓ Ankara ilinde bölgesel SEO konusunda uzman

✓ 100+ Google SEO projesinde yer almış

✓ Backlink ve Forum işleri için en iyi ve az çıkış veren web sitelerine hakim

✓ R10, WM Aracı gibi platformlarda etkinliği ve takibi olan

✓ Google algoritmasını iyi bilen

✓ Google politikalarını güncel olarak takip eden

Lokasyon Bazlı Ankara SEO

Site içi düzenlemeler (on-page Seo) ve site dışı çalışmalar ile (off-page Seo) web sitenizde yapılan çalışmalara ek olarak lokasyon bazlı arama sonuçları hedeflenebilmektedir. Bu çalışmalarda arama anahtarlarının başına veya sonuna lokasyon eklenmesi ile yapılır. Kaliteli içerik sayfalarınıza eş olarak buradaki kelimelere denk ama lokasyon ekli haliyle yer alan kelimeler veya lokasyon bazlı aramalarda daha fazla hacim oluşturan kelimeler tercih edilerek yeni içerikler oluşturulur. Site dışında yapılan bazı çalışmalarda da bu hedef kelimeler seçilerek çalışmalar yapılır. Böylece Ankara Seo çalışmalarında ilçe ve semt lokasyonlarında da etkinlik sağlanmış olur.

✓ İl bazlı SEO çalışması

✓ İlçe bazlı SEO çalışması

✓ Semt bazlı SEO çalışması

✓ Anahtar kelime bazlı SEO çalışması

Mobil Uyumlu SEO çalışması

Yaptığımız SEO çalışmaları hem masaüstü hem de mobil web site üzerinde etkili olabilecek şekilde yapılmaktadır. Google Search console tabiki ile gelen tüm öneriler dikkate alınarak mobil kullanılabilirlik düzeyi %100 olarak ayarlanmak hedeflenir. Tüm sayfalarn mobil ve masaüstü SEO uyumu göz önünde bulundurulur.

✓ Web Tasarımın Mobil Uyumluluğu

✓ Web Tasarımın Kullanıcı Deneyimlerine Uygunluğu

✓ Web Tasarımın Search Console geri bildirimleri ile düzenlenmesi

Yabancı Dilde SEO

Dinamiksoft yabancı dilde SEO çalışması yapan ender Ankara Seo ajansı durumundadır. Yabancı dil çeviri hizmetleri de sunan çözüm ortağımız sayesinde web sitesi çevirisi işlerini kendi bunyemizde yapmaktayız. Özellikle İngilizce SEO ile birlikte Rusça SEO hizmeti ve Almanca SEO Hizmeti konularında uzman durumundayız. Daha önceden yaptığımız birkaç çok dilli web site tasarım hizmeti ile birlikte SEO hizmeti sağladığımız musterilermizden olumlu dönüşler aldıktan sonra bu işi de sektörel firmalardan önce keşfedip önde giden ajans olma durumuna eriştik yakın zamandan itibaren ülkemizin siyasi ve ekonomik politikaları ile alakadar olarak Arapça SEO hizmeti alanında da çalışmalarımız başladı. Bu sebepledir ki web sitesi yaptırmak isteyen ve yabancı ülkelerde arama sonuçlarında varlık göstermek isteyenler için önemli bir çözüm merkezi olduk.

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!